+420 544 226 298

 • PRODEJ

  Námi dodávané výrobky najdete téměř v každém městě v Čechách na Moravě a Slovensku. Přesvědčte se, že jsme skutečně blízko

  VÍCE INFO
 • ZNAČKY

  Jsme distributorem mnoha světových i lokálních značek. Určitě i vy některou z nich vlastníte naším prostřednictvím, nebo přes naše partnery.

  VÍCE INFO
 • PARTNEŘI

  Chcete být naším partnerem? Máte vlastní internetové stránky? Zaregistrujte se a vydělávejte s námi.

  VÍCE INFO
 • SERVIS

  Nefunguje vám nově zakoupený výrobek, nebo potřebujete běžný servis? I to se může stát, a proto poskytujeme záruční a pozáruční servis v ČR a SK.

  VÍCE INFO

O společnosti - STRIMA CZECH

Strima je největším dodavatelem strojů nejen pro textilní a oděvní výrobu v Evropě. Stroje, zařízení , drobné potřeby a náhradní díly nabízíme již od roku 1991. Zajišťujeme velkoobchodní prodej a servis širokého portfolia prémiových výrobků. Společnost Strima je výhradním dovozcem, nebo distributorem více jak 146 značek z celého světa. Naše společnost splňuje vysoké evropské standardy, což dokazuje certifikát kvality ISO 9001 a obchod také získal certifikát Česká kvalita – APEK.
Silná pozice společnosti Strima vyplývá nejen z tradice, ale zejména ve spojení 70 partnerů po celém světě, 88 zemí, do kterých dodáváme po celém světě. Propojení jednotlivých zastoupení v rámci Strima Group vám nabízí silné zázemí, dobře zásobený sklad a tým vynikajících spolupracovníků, kteří jsou pravidelně proškoleni přímo u výrobců. Silná pozice společnosti Strima na českém a slovenském trhu je výsledkem aktivní obchodní politiky, dynamického rozvoje, inovace a neustálého hledání nových obchodních příležitostí.
Společnost Strima si uvědomuje požadavky zákazníků , kteří potřebují nejen širokou škálu výrobků, ale díky úzké specializaci, také možnost osobního vyzkoušení a poradenství. Proto aktivně budujeme pobočky v rámci české a slovenské republiky se showroomy, na kterých si můžete výrobky vyzkoušet a kde vám zajistíme servis. Snažíme se také rozšiřovat síť partnerů, kteří vám nabídnou vše potřebné.

Výhradní zastoupení těchto značek